Öğrenci Kayıt Formu

(Sadece devlet ortaokulu öğrencileri)

1.Dönem için kontenjanımız dolmuştur. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. 2.Dönem için başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınıza Ocak Ayı itibarıyle dönüş yapılacaktır. Programımıza sadece devlet okulunda okuyan ortaokul öğrencilerinin başvuruları kabul edilmektedir. Programa öğrencinin yasal velileri ya da öğretmenleri kayıt yaptırabilir. Lütfen aşağıdan seçim yapın.

Aynı aileden iki ayrı çocuğun kaydında ayrı eposta adresleri gerekmektedir.

arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Lütfen öğrencinin okul adını gösteren okul kimlik fotoğrafını ya da e-devlet üzerinden alınmış öğrenci belgesini sisteme yükleyiniz

Öğrencinin okulunun adının yazılı olmadığı herhangi bir belge ile kayıt kabul edilmeyecektir.

Dosya Yükle
Resim dosyası (Max 15MB)
Dosya Yükle
PDF dosyası (Max 15MB)
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Velilerimize Önemli Not:

Aşağıda yer alan 'Formu gönder' yazısına bastığınızda başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz. Öğrenci kaydınızın kesinleşmesi için eklenen öğrenci belgesinin doğru olması ve başvurunuz sonrası öğrenci eposta adresine yollanacak hazırbulunuşluk sınavlarının tamamlanarak bize geri gönderilmesi gerekmektedir.

 

Programa kabul edildiği takdirde öğrencinize ücretsiz ve tamamen gönüllülük esasına göre yardımcı olmak isteyen bir gönüllü atanacaktır. Gönüllülerimiz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan içeriği sunmakla birlikte kendilerinin öğretmenlik formasyonu bulunmamaktadır. 

* Doldurulması mecburi alanlar

©2020 OKUL DESTEK ÖĞRETİM PROJESI

email:bilgi@okuldestek.org

ADRES:YENİKÖY MAHALESİ, ADNAN KAHVECI CAD. No: 154/37, SARIYER, ISTANBUL